Sezon w Krośnie zakończony. Krystian Pieszczek wygrał Friendship Speedway Trophy
Dodane przez: Redakcja   
14.10.2017.
Krystian Pieszczek okazał się najlepszy w zawodach Friendship Speedway Trophy, które w sobotę odbyły się w Krośnie.


Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 17 (3,3,3,3,2,3)
2. Robert Lambert (Speed Car Motor Lublin) - 15 (3,3,2,2,3,2)
3. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) - 10 (u,3,3,3,d,1)
4. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,3,ns)
5. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) - 11 (3,2,2,3,1)
6. Łukasz Sówka (TŻ Ostrovia) - 9 (2,1,2,2,2)
7. Wadim Tarasienko (Euro Finannce Polonia Piła) - 8 (2,3,0,2,1)
8. Marcin Nowak (Hawa Start Gniezno) - 7 (d,1,3,1,2)
9. Damian Baliński (ROW Rybnik) - 7 (2,2,2,1,d)
10. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 7 (1,2,1,2,1)
11. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) - 5 (0,1,1,0,3)
12. Edward Mazur (Orzeł Łódź) - 4 (1,0,0,-,3)
13. Stanisław Burza (Speed Car Motor Lublin) - 4 (1,0,1,-,2)
14. Rafał Konopka (Kolejarz Rawicz) - 4 (1,w,1,1,1)
15. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 3 (2,1,0,-,-)
16. Hubert Łęgowik (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 1 (d,0,d,1,-)
17. Grzegorz Bassara (KSM Krosno) - 0 (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (75,79) Pieszczek, Sówka, Mazur, Kaczmarek
2. (74,59) Janowski, Baliński, Konopka, Nowak (d/start)
3. (74,75) Lampart, Rolnicki, Burza, Lampart (u1)
4. (72,84) Lambert, Tarasienko, Jędrzejewski, Łęgowik (d4)
5. (74,91) Lampart, Jędrzejewski, Sówka, Konopka (w/u)
6. (73,37) Pieszczek, Lampart, Nowak, Łęgowik
7. (72,07) Lambert, Janowski, Kaczmarek, Burza
8. (72,31) Tarasienko, Baliński, Rolnicki, Mazur
9. (75,00) Nowak, Sówka, Burza, Tarasienko
10. (73,53) Pieszczek, Lambert, Konopka, Rolnicki
11. (73,72) Lampart, Baliński, Kaczmarek, Łęgowik (d3)
12. (71,72) Janowski, Lampart, Jędrzejewski, Mazur
13. (71,81) Janowski, Sówka, Łęgowik, Bassara
14. (72,72) Pieszczek, Jędrzejewski, Baliński, Bassara
15. (72,51) Lampart, Tarasienko, Konopka, Kaczmarek
16. (72,65) Lampart, Lambert, Nowak, Bassara
17. (73,87) Lambert, Sówka, Lampart, Baliński (d4)
18. (74,84) Janowski, Pieszczek, Tarasienko, Lampart (d4)
19. (75,19) Kaczmarek, Nowak, Jędrzejewski, Bassara
20. (74,19) Mazur, Burza, Konopka, Bassara

Baraż:
21. (72,76) Lampart, Lambert, Lampart, Sówka (u3)

Finał:

22. (72,50) Pieszczek, Lambert, Lampart, Janowski (ns)

Sędzia: Piotr Lis
Frekwencja: ok. 600