Transmenu powered by JoomlArt.com - Mambo Joomla Professional Templates Club

  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
KSM na Facebooku!
KSM Krosno
Aktualności
Klub
Historia
Stadion
Media
Fan Sklep
Sezon
Kadra
Terminarz
Tabela
Statystyki
Galeria
Serwis
Redakcja
Linki
Szukaj w serwisie
Multimedia
Galeria
Archiwum 2008-2011r.
Archiwum 2007, 2006
Wiadomości 2007, 2006
Zdjęcia 2007, 2006
Programy
Stare Forum
Współpraca
żużel, speedway, wyniki na żywo, relacje live, SGP, DPŚ, ekstraliga






Już dziś finał Srebrnego Kasku! Drukuj Email
Dodane przez: Redakcja   
01.05.2017.
W poniedziałek w Krośnie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00.

Lista startowa:

1. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
2. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
4. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
5. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
8. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)
9. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
10. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
11. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław)
12. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno)
13. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
14. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
15. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)
16. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa)
R1. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń)
R2. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)

Początek zawodów: godz. 16:00
Delegat GKSŻ: Dariusz Cieślak
Sędzia: Tomasz Proszowski
Komisarz techniczny: Krzysztof Orzeł
Kontroler motocykli: Marcin Bordewicz

Początek: godz. 16:00

Ceny biletów:
Normalny - 20 zł
Ulgowy - 12 zł (dla uczniów i studentów urodzonych w 1991 roku lub później za okazaniem legitymacji oraz emerytów urodzonych w 1947 roku lub wcześniej).
Trybuna główna - 30 zł

Dzieci do lat 12 - wstęp darmowy

Program zawodów
- 5 złotych
 
« poprzedni   następny »
Nasi Sponsorzy
MOSiR
autocolor
© 2008 KSM Krosno
Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe KROSNO
Design by Dominik Urba

Administrator