Transmenu powered by JoomlArt.com - Mambo Joomla Professional Templates Club

  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
  • Sponsorzy KSM Krosno
Zapraszamy

Przekaż 1% na KSM!
KSM na Facebooku!
KSM Krosno
Aktualności
Klub
Historia
Stadion
Media
Fan Sklep
Sezon
Kadra
Terminarz
Tabela
Statystyki
Galeria
Serwis
Redakcja
Linki
Szukaj w serwisie
Multimedia
Galeria
Archiwum 2008-2011r.
Archiwum 2007, 2006
Wiadomości 2007, 2006
Zdjęcia 2007, 2006
Programy
Stare Forum
Współpraca
żużel, speedway, wyniki na żywo, relacje live, SGP, DPŚ, ekstraliga






Znamy obsadę eliminacji Złotego Kasku Drukuj Email
Dodane przez: Redakcja   
14.03.2017.
30 marca w Krośnie odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego. Na ten dzień wyznaczono rozegranie eliminacji Złotego Kasku. Poznaliśmy już listę startową turnieju. Początek zawodów o godzinie 16:00.
Lista startowa - Krosno:
1. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń)
2. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
3. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń)
4. Maciej Kuciapa (Speed Car Motor Lublin)
5. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
8. Edward Mazur (Orzeł Łódź)
9. Dawid Lampart (Stal BETAD Leasing Rzeszów)
10. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
11. Jakub Jamróg (Unia Tarnów)
12. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław)
13. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków)
14. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
15. Marcin Rempała (Kolejarz Opole)
16. Artur Czaja (Grupa Azoty Unia Tarnów)

R1. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)
R2. Karol Baran (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)

Awans do finału uzyska 5 zawodników.

Początek:
godz. 16:00

Ceny biletów:
Normalny - 20 zł
Ulgowy - 12 zł (dla uczniów i studentów urodzonych w 1991 roku lub później za okazaniem legitymacji oraz emerytów urodzonych w 1947 roku lub wcześniej).
Trybuna główna - 30 zł

Dzieci do lat 12 - wstęp darmowy

Program zawodów
- 5 złotych
 
« poprzedni   następny »
Złota Setka
Nasi Sponsorzy
MOSiR
autocolor
 Sylwia Łobaza
© 2008 KSM Krosno
Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe KROSNO
Design by Dominik Urba

Administrator