żużel, speedway, wyniki na żywo, relacje live, SGP, DPŚ, ekstraliga

Kondolencje Drukuj Email
Dodane przez: Redakcja
25.07.2011.
Panu Wojciechowi Zychowi, wiceprezesowi KSM Krosno, wyrazy głębokiego współczucia i żalu z powodu śmierci ojca składają pozostali członkowie zarządu klubu, zawodnicy i redakcja strony.

Borys Miturski z urazem łąkotki Drukuj Email
Dodane przez: Wojciech Ogonowski
21.07.2011.
KSM Krosno przegrało w zeszłą niedzielę na swoim torze z Kaskadem Równe 38:52. Mimo takiego wyniku, w miarę usatysfakcjonowany mógł być Borys Miturski. 22-letni zawodnik zdobył w tym meczu 12 punktów oraz bonusa i był najskuteczniejszym jeźdźcem zespołu.

Jego wynik jest tym bardziej warty podkreślenia, gdyż startował z ogromnym bólem. - Naciągnąłem sobie kolano, nie wiem, czy nie zerwałem wiązadła. Jeździłem z ogromnym bólem, prawie z płaczem. Jadę teraz do szpitala zobaczyć co się stało - relacjonował zaraz po zawodach. W związku z problemami z kolanem, Borys Miturski nie zadebiutował jeszcze składzie brytyjskiego Belle Vue Aces, z którym pod koniec zeszłego tygodnia podpisał kontrakt.
Więcej...

Awizowane składy na mecz w Krakowie Drukuj Email
21.07.2011.
W najbliższą niedzielę w Krakowie miejscowa Speedway Wanda podejmie KSM Krosno w zaległym meczu 11. kolejki II ligi. Obydwa kluby podały awizowane zestawienia na spotkanie, które pierwotnie miało zostać rozegrane 3 lipca.
Więcej...

Szóste miejsce juniorów w Lublinie Drukuj Email
21.07.2011.
Juniorzy KS ROW Rybnik z dorobkiem 24 punktów triumfowali w rozegranej w środę na torze w Lublinie III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na drugim miejscu eq aequo uplasowali się zawodnicy Lubelskiego Węgla KMŻ i Orła Łódź.

Młodzieżowcy KSM Krosno: Mateusz Wieczorek (foto 1) i Dawid Bąk (foto 2) z 9 "oczkami" na koncie zajęli szóstą pozycję.
Więcej...

Hadek drugi w Divisovie Drukuj Email
Dodane przez: Dawid Cysarz
18.07.2011.
Zwycięstwem Vaclava Milika zakończyła się rozegrana w sobotę w Divisovie trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Czech Juniorów. W biegu dodatkowym o pierwsze miejsce zawodnik Zlatej Prilby Pardubice pokonał Michaela Hadka.

W zawodach wystartowali również Roman Cejka i Pavol Pucko.