żużel, speedway, wyniki na żywo, relacje live, SGP, DPŚ, ekstraliga

Kolejna porażka Bandytów - bardzo dobry mecz Franca Drukuj Email
Dodane przez: Wojciech Ogonowski
31.03.2011.
Sheffield Tigers pokonało w czwartkowym spotkaniu Premier  League Berwick Bandits 51:41. Tygrysów do zwycięstwa poprowadził Hugh Skidmore, który wywalczył 11 oczek. Wśród Bandytów najskuteczniejszy był Josef Franc.

Czech na swoim koncie zapisał 11 punktów + 2 bonusy. Przypomnijmy, że Franc tor w Sheffield zna bardzo dobrze, gdyż w zeszłym sezonie reprezentował barwy właśnie tego zespołu.
Więcej...

Petriny Aligators - Slany Lions 45:45, dobry mecz Cejki, przyzwoity Malka Drukuj Email
Dodane przez: Dawid Cysarz
31.03.2011.
Kolejny sparing rozegrały czeskie drużyny. W Pradze zespół występujący pod nazwą Petriny Aligators zremisował 45:45 ze ekipą Slany Lions. Świetne spotkanie zaliczył młodzieżowiec Vaclav Milik.

Zawodnik z Pardubic zapisał na swoim koncie dziewiętnaście punktów. Dziesięć punktów wywalczył Martin Gavenda. Po osiem oczek uzbierali Jaroslav Hladky i Zdenek Vrba. Po swoim pierwszym wyścigu ze startów zrezygnował Pavol Pucko.
Więcej...

Dobry występ Knappa w tragicznym turnieju w Vasteras Drukuj Email
31.03.2011.
Zwycięstwem Daniła Iwanowa zakończył się w Vasteras turniej indywidualny w wyścigach motocyklowych na lodzie. Drugie miejsce zajął jego rodak Iwan Iwanow. Na trzecim stopniu podium stanął Witalij Chomicewicz.

Dobrze spisał się Grzegorz Knapp. Żużlowiec KSM Krosno zapisał na swoim koncie osiem punktów i ukończył zawody na szóstej pozycji.

Zawody zakończyły się tragiczną wiadomością. Po dekoracji miejscowy szpital poinformował o śmierci Petera Koij, który zanotował upadek w drugim wyścigu dnia.
Więcej...

Zlata Prilba Pardubice lepsza od PDK Grepl Mseno, przyzwoity występ Hadka Drukuj Email
30.03.2011.
Drużyna Zlatej Prilby Pardubice pokonała na własnym torze ekipę PDK Grepl Mseno 52:35 w rozegranym w środę meczu sparingowym. Gospodarzy do wygranej poprowadził Tomas Suchanek.

Były wicemistrz świata juniorów zdobył czternaście punktów. Tyle samo oczek dla zwycięzców wywalczył Vaclav Milik.

Wśród gości brylował Jan Holub. Zawodnik Kolejarza Opole uzyskał dziewiętnaście oczek. Dziesięć punktów to dorobek Michaela Hadka.
Więcej...

Knapp czternasty na świecie! Drukuj Email
28.03.2011.
Po raz siódmy z rzędu Nikołaj Krasnikow wywalczył złoty medal indywidualnych mistrzostw świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. 26-letni zawodnik tytuł zapewnił sobie podczas rozegranej w niemieckim Inzell ostatniej rundy zmagań.

Dominator lodowych torów triumfował również w niedzielnym turnieju. Drugie miejsce w wielkim finale zajął Igor Kononow, a na najniższym stopniu podium stanął Dmitrij Chomicewicz. W klasyfikacji generalnej drugi był zawodnik Kolejarza Opole, a trzecią pozycję zajął Danił Iwanow.